Podhale trzecie

Hokeiści Podhala zajęli trzecie miejsce w lidze na Południu miasta. W czwartkowym półfinale play off przegrali w dogrywce z zespołem Thunder Bay 5-6.  Podhale startowało w play off z czwartej pozycji (w ostatnim meczu regularnego sezonu pokonało Crow 8-5) i trafiło w półfinale na zespół, który nie doznał jeszcze porażki.

Mecz był bardzo zacięty, a Podhale walczyło do końca. Nasi hokeiści przegrywali już 3-5, ale w ostatnich dwóch minutach trzeciej tercji zdobyli dwie bramki, doprowadzając do dogrywki. W pierwszych jej minutach Podhale miało dwie znakomite sytuacje do rozstrzygnięcia, niestety – nie wykorzystano ich, a w natychmiastowej kontrze przeciwnik zdobył zwycięskiego gola.
Jesteśmy zadowoleni ze startu  w lidze, jak i z wyniku play off– powiedział RYSZARD TYRAŁA. – Przed meczem taki wynik bralibucśmy w ciemno.
Kolejny sezon w lidze w Crestwood i Orland Park z udziałem Podhala rozpocznie się  za kilka tygodni.