Pierwsza porażka Royal/Cracovii

W lidze oldboyów Metro  wszystkie spotkania naszych zespołów  zostały odwołane z powodu fatalnego stanu boisk. Nie grały: Eagles z United Serbs, Calisia z Green-White i Wisła z Connection.
Natomiast w over-48 Division doszło do niespodzianki – pierwszej porażki od połowy ub. sezonu doznał mistrz tej dywiziji  Royal/Cracovia,

Over-48 Division
WINGS – ROYAL/CRACOVIA  3-2 (2-1)
Bramki:  Robert Pudełko, Krzysztof Bajorek
Wprawdzie Royal/Cracovia prowadził 1-0 po celnym trafieniu Roberta Pudełko, ale później stracił dwie brai ze stałych fragmentów gry. Najpierw z problematycznego rzutu karnego Wings wyrównał na 1-1, a jeszcze przed przerwą z  rzutu wolnego zdobył drugą bramkę. W poprzednim spotkaniu Roya/Cracovia miał nadmiar zawodników, tym razem było tylko 13 – z  powodu kontuzji zabrakło kilku liczących się  –  m. in. Ryana, Paluszka, Sowackiego, Motolko.  Były szanse na uzyskanie przynajmniej remisu, który byłby odzwierciedleniem tego, co działo się na boisku (m, in, ładna główka Jana Kołodzieja), ale nie udało się. I w ten sposób doszło do pierwszej od połowy ub. roku porażki w spotkaniu ligowym.