Osamotniony Eagles…

W niedziele małą rozpocząć się rewanżowa runda sezonu 2012/2013 w lidze Metropolitan.  Do skutku doszło jednak tylko jedno spotkanie w Major Divosion: Eagles na sztucznej nawierzchni w Bensenville spotkał się z Wings. Zgodnie z oczekiwaniami , wygrał łatwo 5-0, zrównał się tym samym punkgtami z liderem Schwaben, ale ma jedną grę od niego  więcej rozegraną, Pozostałe spotkania – zarówno w Major jak i w First Division – zostały odwołane z powodu zalania boisk.
EAGLES – WINGS 5-0 (4-0)
Bramki:  Marek Golik 2 (w 18 i 75 min), Paweł Otachel w 7 min, Victor Martinez w 25 min, Robie McDoven w 43 min.
Był to w praktyce  sparring Eagles  przed środowym pucharowym meczem z Capitolem  C Czarni Jasło. Udany debiut w zespole Cory Mastey (poprzednio International). Po przerwie trener Marek Radziszewski próbował rozmaite ustawienia, gdyż wynik był już przesądzony, W drugiej połowie w bramce pokazał się  Miguel Mondragon, który popisał się dwoma udanymi obronami.
Przed środowym spotkaniem pucharowym piłkarze Eagles mają w planie jeszcze wtorkowy trening.