Niespodzianka w Pucharze Stawski Soccer League

W środowy wieczór doszło do niespodzianki w Pucharze Stawski Soccer Le-ague. Mistrz ligi i zdecydowany lider na półmetku rozgrywek – Czarni Jasło zremisowali z Igloopolem 1-1. W tej czterozespołowej grupie na razie nikt nie zapewnił sobje awansu do półfinałów – Czarni Jasło maja 4 pkt, Dąbrovia 3, Igloopol 1 i Hetman o pkt. Najbliej awansu są Czarni Jasło.

Grupa I
CZARNI JASŁO – IGLOOPOL 1-1 (0-1)
Bramki: Adrian Golemo – Krystian Ciążadło
Już w 5 min Krystian Ciążadło zdobył prowadzenie  dla Igloopolu i w pierwszej połowie mogło paść kilka dalszych bramek dla tego zespołu, ale wypo-życzony z Wisły Dawid Wiśniewski trzykrotnie nie wykorzystał znakomitych okazji.
Po przerwie rzutu karnego dla Igloopolu nie wykorzystał Karol Malinowski, je-go strzał obronił Piotr Hachaj. Czarni Jasło także mieli kilka okazji, ale świetnie bronił Karol Ferdyn.
Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się nieoczekiwanym zwycię-stwem Igloopolu ,w 85 min Adrian Gilemo doprowadził do wyrównania.
– Myśle, że z tego rezultatu powinni cieszyć się Czarni Jasło – skomentował trener Igloopolu Mariusz Sagan. – Zagraliśmy w dodatku bez kilku zawodni-ków, zabrakło Adama Reguły, Jarka Pelca,  Olka Surmy i Oskara Piecha.
Dodajmy do tego, że Czarni Jasło także nie wystąpili w pełnym składzie.