Na czele bez zmian

Nie nastapiły zmiany w  czołówce Major Division ligi Metropolitan. Wygrali –  lider Schwaben i goniący go, ustępujący o trzy punkty Eagles, aczkolwiek Schwaben zdobyło zwycięska bramkę na 3-2 ze Zirnskim dopiero w ostatniej minucie gry. Jedyna zmiana na korzyść – obiekt Schwaben został już udostępniony do gry i w niedziele odbyły się na nim aż trzy pojedynki ligowe.

Major DIvision
EAGLES – KICKERS 3-1 (2-1)
Bramki: Adrian Ortiz w 4 mn, Cory Mastey w 33 min, Paweł Oatchel w 85 min z rzutu karnego
Pomimo iz trener Marek Radziszwski dysponował jedynie 11. zawodnikami, poradzili sobie oni z zespołem Kickers. Już w 4 min  Adrian Ortiz zdobył prowadzanie; w 28 min Kickers wprawdzie wyrównał z rzutu karnego, ale jeszcze przed przerwą pozyskany z International Cory Mastey zdobył ponownie prowadzenie dla „orłów”. Druga odsłona toczyła się nadal pod dyktando Eagles, a zwycięstwo przypieczętował Paweł Oatchel,  który w 85 min wykorzystał rzut karny, przyznany za faul na Kubie Gurgulu.
W pozostałych spotkaniach: Lions – United Serbs – przełożony;  Vikings – Green-White 3-4, Schwaben – Zrinski 3-2; Wings – Connection – przełożony
Na czele Schwaben 31 pkt przed Eagles 28 pkt oraz Kickers 19 pkt i Zrinskim 18 pkt.

INTERNATIONAL – PODHALE 3-0 (0-0)
W spotkaniu z liderem Podhale nie miało szans, zwłaszcza ze zaczęło w dziewiątkę (komunie). Zabrakło m. in. braci Wałaszków, Roberta Galika, Franka Galika, Mario Schillera i innych.