MMA ucieka rywalom

Szósta, a zarazem ostatnia przed świąteczno-noworoczną przerwą kolejka w Polonijnej Lidze Siatkówki przyniosła umocnienie się MMA na pozycji lidera, który już o 65 pkt wyprzedza drugich w tabeli Homies.  W najciekawszym pojedynku dnia Homies przegrali z DKM 1-2. Tylko w pierwszej  partii wyraźnie dominowali Homies, później DKM wyraźnie się rozkręcił. Jego siatkarze lepiej atakowali i lepiej serwowali.
Nadal bardzo dobrze spisuje się MMA. Z łatwością pokonał najsłabszy zespół ligi – Hopses. W pojedynku Zahid UA z PLS Chicago padł rekord długości trwania  seta – dugą partię wygrał na przewagi po bardzo ciekawej końcówce PLS Chicago 34-32 , co jest najwyższym rezultatem w obecnych rozgrywkach. w pozostałych dwóch partiach Zahid był jednak znacznie lepsz,.
Obecnie nastąpi krótka przerwa, a rozgrywki zostaną wznowione 10 stycznia 2016.