Luau mistrzem Polonijnej Ligi Siatkówki

Nie doszło do niespodzianki w finale play off Polonijnej Ligi Siatkówki. Chicagowska Luau wygrała po raz trzeci  z rzędu rozgrywki i zasłużenie obroniła tytuł.
Finałowy pojedynek ego zespołu z AAC Eagles był interesującym widowiskiem. Pierwszy set dla Eagles, dwa następne stosunkowo łatwo dla Luau. Prawdziwa walka zaczęła się w czwartej partii,  w której nie brakował na przemian obustronnych ataków i pięknych obron. W końcówce Eagles prowadził kilkoma punktami i wydawało się że dojdzie pięciosetowego pojedynku. Jednak Luau wygrała ostatwecznie tego seta 30-28, a całe spotkanie 3-1. Sędzią pojedynku był  Eryk Krzyżak (DKM).
Nie doszło do pojedynku o III miejsce, bowiem ukraiński Zahid oddał bez gry mecz z Homies.
Oto wynik pojedynku o I miejsce
Luau Chicago  – AAC Eagles 3-1 (20-15, 25-17, 25-21, 30-28)

W czasie z ceremonii zakończenia sezonu rozdano nagrody – puchary dla trzech najlepszych zespołów oraz kilka indywidualnych wyróżnień.