Krakowskie derby na remis

W kolejnej rundzie spotkań w lidze oldboyów Metro, lider w over-30 Division Eagles pauzował, natomiast Chicago Force tyko zremisowało z Hellenic. W over-40 Division w ciekawych,  krakowskich derbach: Wisła – Cracovia padł remis, a emocji w tym spotkaniu nie brakowało.

CHICAGO FORCE – HELLENIC 1-1 (0-1)
Bramka: Piotr Kiełbasa
Mecz zaczął się pechowo dls Force,  bowiem już w 5 min. Robert Łosiewicz z najbliższej odległości nie wykorzystał szansy na prowadzenie. Co  nie udało się zawodnikom Force,  powiodło się Hellenic, które uzyskało bramkę.  Mimo sporej przewagi w całym meczu, wyrównującą bramkę zdobył Piotr Kiełbasa dopiero w 70 min. gry.  Na więcej bramek nie doczekano  się.

Eagles pauzował

UNITED SERBS – EAGLES 9-2 (7-1)
Bramki: Jacek Wiśniewski, Stanislav Medvec
Eagles zaczął w siódemkę, pierwsza połowę kończył w dziewiątkę – zabrakło zawodników. Nic więc dziwnego, że do przerwy przegrywał 7-1. Później było nieco lepiej, ale i rywal, zadowolony z wysokiego prowadzenia, odpuścił.

CRACOVIA – WISŁA 2-2 (1-1)
Bramki: Piotr Komperda, Andrzej Gąsienica – Marek Wiśniewski 2
Polonijne, „krakowskie” derby były ciekawym widowiskiem. Spotkanie zaczęło się od przewin Cracovii, ale to Wisła zdobyła prowadzenie. Później atakowała Wisłą, a Cracovia… wyrównała na 1-1. Po przerwie nie brakło dramaturgii. W 60 mim Andrzej Wujczak  z Cracovii po dwóch żółtych i automatycznie czerwonej kartce musiał opuścić boisko, Wykorzystała to Wisła, wychodząc na 2-1. Osłabiona liczbowo Cracovia zdołała jednak wyrównać na 2-2. W końcówce obie stron grały w osłabieni, bowiem jeden  wiślaków także został usunięty z boiska..

CALISIA – RAMS 4-5 (3-2)
Bramki: Artur Bańkowski , Arek Wałega, Andrzej Macko
Pierwsza połowa wyglądała jeszcze nieźle, później jednak zabrakło sił. Na dodatek po szkolnych błędach stracono trzy bramki. W końcówce przy stanie 3-5, bramkę zdobył Macko, ale na więcej  Calisię w tym dnu nie było stać.