Błyskawica gromi, porażki Wisły i Tarnovii

Nie powiodło się naszym zespołom w over-30 Division Red Premier Soccer League. Przegrały zarówno Wisła, jak i Tarnovia. Ta ostatnia straciła aż pięć bramek, nie zdobywając ani jednej. Igloopol pauzował.  Natomiast w Open Division Błyskawica rozgromiła Chicago Legends aż 7-0.

ChICAGO LEGENDS – BŁYSKAWICA 0-7 (0-3)
Bramki: Myneii 2, Haughtayler  2, Stevet, Edi, Artur Kielar
Kolejne bramki debiutanta Haughtaylera; bardzo dobry występ wychowanka Błyskawicy Artura Kielara, który po college powrócił do zespółu. Oprócz  zdobycia bramki zaliczył trzy asysty.

Over-30  Division Red
WISŁA – BALCAN FC 3-5 (2-1)
Wisła prowadziła już 2-0, ale  jeszcze w pierwszej połowie przeciwnik uzyskał kontaktowe trafienie. Po przerwie, w przeciągu kilku minut Wisła straciła trzy bamki, co przesądziło o końcowym rezultacie.

TORINO – TARNOVIA 5-0 (2-0)
Tarnovia zaczęła w dziesiątkę, brakowało zawodników do gry, gdyż kilku… pojechało na derby Dębicy do Toyota Park. Na dodatek w 50 mi,. Alex ALvaro zobaczył czerwona kartkę i na placu boju pozostało zaledwie dziewięciu zawodników,  tym grający z kontuzją Krzysztof Bajorek.., Na dodatek – zdaniem trenera Jana Gieronia – sędzia wyraźne się pogubił, rozdając kartki na prawo i lewo.