Koniec przygody Podhala

Hokeiści Podhala odpadli w półfinale play off f Adults Subars Hockey League . Oto relacja Ryszarda Tyrały.
Niestety po zaciętym meczu Podhale odpadło w półfinale play-off. Przeciwnik, który startował w play-off z ostatniego miejsca, wyeliminował w ćwierćfinale mistrza ligi regularnego sezonu, ,a w półfinale wicemistrzów, czyli drużynę Szarotek.
Wzmocniona drużyna rywali przez długi okres przegrywała z naszą ekipą, która rozgrywała dosyć dobre spotkanie, Katastrofa wydarzyła się pod koniec trzeciej tercji, kiedy Podhale grając w przewadze straciło bramkę, a za chwilę następne dwie. Próbując ratować sytuację wycofaliśmy bramkarza, wprowadzając dodatkowego zawodnika, ale niestety nie przyniosło to efektu.
Sumując hokeiści Podhale zajęli ostatecznie miejsca 3-4 w dwunasto-zespołowej lidze, co nie jest złym wynikiem, ale oczywiście apetyty po rundzie zasadniczej były większe. Teraz będzie mała przerwa i prawdopodobnie za dwa tygodnie wystartuje liga wiosenn,a na którą już dzisiaj zapraszamy sympatyków naszej drużyny 🏒🥅

PODHALE – SOFA KING LAZY 5-6, w tercjach (2-2,3-1,0-3).
Bramki: Ryszard Tyrała, Mariusz Bryniarski, Krzysztof Gubała, David Leśnicki, Andrzej Stoch