Kolejny sukces Marka Ociesielskiego i jego podopiecznych

Kolejny sukces Marka Ociesielskiego i jego podopiecznych z Seiken Dojo Karate Kyokushin z Schaumburga. 14 członków tej grupy podczas minionego weekendu uczestniczyło w Atantic City w wagowych mistrzostwach USA, w których wzięło udział 220 zawodników z siedmiu państw: USA, Polski, Kanady, Kostaryki Kazachstanu, Ukrainy i Kolumbii.
Sensei Marek Ociesielski po raz piąty zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Stanów Zjednoczenia Ameryki Północnej w wadze ciężkiej.

Marek Ociesielski z piątym tytułem mistrza Ameryki

Zawodnicy Seiken Dojo na tych mistrzostwa wywalczyli aż 18 medali, co w łącznej punktacji dało im pierwsze miejsce
Te najcenniejsze, złote medale w poszczególnych kategoriach zdobyli: Ania Staniszewski, Emilka Ciężądło dwa ( kata i kumite ) , Piotr Palecki , Patryk Masio , Marcel Lampart, Noelle Shafert i Marek Ociesielski.
Ponadto srebrne medale zdobyli – Lena Szewczyk , Piotr Palecki ( kata ) , Chloe Muranski dwa ( kata i kumite ) , Natomiast brązowe medale – Adriana Koszyk , Stasiu Palecki ( kata i kumite ) , Amelia Liszka , Marcel Lampart , Jarosław Kurowicki.
Wreszcie dwa czwarte miejsca to – Fili Liszka i Alex Murański .

Ekipa Seiken Dojo Karate Kyokushin

Wszystkim gratulujemy i czekamy na następny start zawodników Seiken Dojo Karate Kyokushin, który już odbędzie się w maju Puchar Ameryki