Kolejna wygrana hokeistów Handymen

W drugiej kolejce sezonu letniego ligi RMAHL hokeiści Handymen odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem wynik spotkania był bardziej okazały niz przed tygodniem. Nasi hokeisci wygrywają z drużyną Gerry’s Kids 7-3 po dwóch bramkach Jurka Boronia i Daniela Nowaka oraz po jednym trafieniu, jakie zaliczyli w tym spotkaniu Bogdan Kaleta, Krzysztof Szorc i Wojtek Jezewicz.
Szybko otwieramy wynik, bo juz w drugiej minucie Jurek Boroń zdobywa swoja pierwszą bramkę, a po dalszych kilku minutach Bogdan Kaleta podwyższa na 2-0. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla naszej drużyny są już tylko kwestią czasu, tracimy w sposób nieoczekiwany bramkę, a w samej końcówce kolejną. Wynik po pierwszej tercji 2-2 wzbudza ogromny niedosyt
. Drugę tercję zaczynamy bardzo zmobilizowani i ponownie szybko strzelamy kolejne dwie bramki, ale sytuacja sie powtarza. Tracimy znowu w końcówce , ale tym razem tylko jedną bramkę..
Trzecia tercja to juz konsekwentna gra naszej drużyny i trzy bramki strzelone bez żądnej straconej. Wygrana jak najbardziej zasłużona i szkoda tylko, że w tak niskich rozmiarach, gdyż sytuacji było aż nadto. W naszym zespole zadebiutował kolejny nowy zawodnik – Daniel Nowak (strzelec dwóch bramek).

Tym razem trzech wyróżnionych zawodników tego spotkania to: Bogdan KALETA , zdobywca jednej z bramek i wyróżniający się obrońca, Daniel NOWAK (w debiutanckim występie dwie bramki) oraz, Jurek BORON zdobywca dwóch bramek – otwierającej i zamykającej to spotkanie.

HANDYMEN – Gerry’s Kids 7-3 (2-2, 2-1, 3-0)
Bramki: Jurek Boronń 2, Daniel Nowak 2, Bogdan Kaleta, Krzysztof Szorc, Wojtek Jeżewicz