Kiedy poznamy mistrza?

Wczoraj, w wtorek wieczorem, w swoim ostatnim meczu sezonu Czarni Jasło spotkali się z FC Bodrost. Do przerwy było1-1. Prowadzenie dla Bodrost uzyskał samobójczym trafieniem Piotr Hanula, wyrównał Patyk Szatko, Na 20 minut przed końcem, przy stanie 1-1 sędzia przerwał mecz, gdyż Bułgarzy –  niezadowoleni z otrzymanej czerwonej kartki wszczęli awanturę, a  ukarany kartką zawodnik nie chciał opuścić  boiska.

Czy będzie walkower ? Jeśli tak, a wszystko na to wskazuje, Czarni Jasło za-kończą rozgrywki z dorobkiem 40 pkt i czekać będą na wyniki dwóch ostatnich zaległych spotkań Błyskawicy. Ta zagra w piątek wieczorem z Jagiellonią, natomiast za drugi mecz – z Lechia/Romanią otrzyma być może walkower, po-nieważ Rumunii do tej pory nie uiścili opłaty sędziowskiej za ostatni mecz. Ale jeśli wypełnią finansowe zaległości, to mecz ten zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu, już w trakcie rozgrywek o Puchar  Ligi.. Za te dwa wygrane  mecze – bo zarówno w  pojedynku z najsłabszymi zespołami dywizji –   ”jagą”, jak i Lechią/Romanią, Błyskawica jest zdecydowanym  faworytem  –  dopisze sobie 6 punktów i tym samym zrówna się punktami  z liderem – Czarnymi Jasło.  Pytanie, czy wyprzedzi ich lepszą różnicą bramek? Jeśli będzie walkower dla Czarnych Jasło za wtorkowy mecz z FC Bodrost, to zespół Tadeusza Ciężkiego będzie miał na razie o 5 bramek lepszy bilans od Błyskawicy. Ta jednak ma przed sobą dwa do wygrania spotkania.
Kiedy zatem poznamy mistrza Premier Soccer League of Chicagoland?.
a artki – wszczęli awanturę, a  ukarany kartką zawodnik nie chciał zejść  boiska.