Igloopol i Capitol Cz. Jasło na czele

W najciekawszym spotkaniu  inauguracyjnej kolejki rewanżowej rundy w Stawski Soccer League Capitol Czarni Jasło pokonał Polonez 3-1. Zwycięstwo Czarnych Jasło zasłużone, przesądziły o tym trzy bramki zdobyte przez Capitol w pierwszej połowie. W innym zaciętym spotkaniu, lider Igloopol pokonał Hetmana w skromnych rozmiarach 1-0 i utrzymał prowadzenie.

Oczekiwany z zainteresowaniem debiut nowego-starego zespołu – Lechii wypadł nieźle – porażka w stosunkowo skromnych rozmiarach z Jagiellonią 1-4. Przed trenerem Władysławem Serafinem jeszcze dożo pracy – połowa drużyny to zawodnicy dawnego Lecha, a pozostali – nowe nabytki, znalezione w… parkach.

Puchary za I i III miejsce w halowej lidze wręcza prezes Marek Serafin

Przed spotkaniem Capitolu Czarnych Jasło z Polonezem prezes Ligi Marek Serafin i wiceprezes Darek Zajdel wreczyli nagrody za ligę halowa – za I miejsce okazały puchar przypadł Capitolowi; za III miejsce – Polonezowi. Zdobywca drugiej lokaty w hali Dabrovia Ustronianka otrzyma puchar za tydzień. Wręczono także nagrodę dla króla strzelców halowej ligi – został nim Wojtek Kapuśck z Poloneza.
Oto wyniki i aktualna tabela

Migawki z meczu Igloopol – Hetman

A tu już zędziowie wyprowadzają zespoły do meczu kolejki: Capitol Czarni Jasło – Polonez – poniżej migawki z tego ciekawego spotkania

Capitol Czarni Jasło

Nowa nawierzchnia na boisku w Benenville, nowe siatki… A gdzie się podzial sędziowksi stolik i kolorowy parasol? W niedzielę w takich waunkach panowie sędziowie sprawdzali protokoły…

Wszystkie zdjęcia – Wiesław Książek

IGLOOPOL – HETMAN 1-0 (0-0)
Bramka: Bartek Piekut
JAGIELLONIA – LECHIA 4-1 (3-0)
Bramki: Łukasz Borys 2, Adam Wilczewski, Ryszard Kiebala,a dla Lechii Ada Musial
CAPITOL CZARNI JASŁO – POLONEZ 3-1 (3-0)
Bramki: Kamil Bober 2, Kamil Szczepański – dla Poloneza Sebastian Jarmuła