Handymen wygrywa w dogrywce

Po dwoch tygodniach przerwy zespół Handymen powrócił na lód.. i t o z sukcesem, Oto relacja menagera zespołu Piotra Jelenia z poniedziałkowego spotkania w Rolling Meadows Adult Hockey League over-40 z triumfatorem sezonu letniego – Ale Stars.
– Mecz był szybki, z małą ilością przerw, tylko jedna kara dwu minutowa dla naszego zawodnika.
Prowadzilismy 2-0 i zamiast strzelać kolejne bramki my je tracimy, a nawet przeciwnik wychodzi na prowadzenie 3 -2.
Udało nam sie strzelic bramke na 3-3 i nastąpiła dogrywka, w której na 2 min przed zakończeniem Robert Niemiec soczystym strałem z dalszej odleglości zdobywa zwycieską bramkę. Za naszą przewagą w tym meczu przemawiaja ilość oddanych strzałów w światło bramki – 32 do 12
To był nasz trzeci mecz na 6 rozegranych, który kończył sie dogrywką.
Handymen po rozegraniu sześciu spotkań, w który zanotował 4 zwycięstwa,1 remis i doznał jednej porażki,

HANDYMAN – ALE STARS 4-3
Bramki: Wojtek Jezewicz 2, Darek Jacher, Robert Niemiec