Dzialacze wygrali po raz trzeci…

Za nami doroczny pojedynek: Sędziowie – Działacze Ligi Podhalańskiej. Na razie zdecydowanie lepiej spisują się Sędziowie, korzy wygrali 6 spotkań, w 2019 roku padł remis 2-2, a w 2017 roku triumfowali Działacze 7-6. Także pojedynek, w 2021 roku wygrali Działacze 2-1 W niedzielę w Olympic Park doszło do 10-tego pojedynku tych zespołów. Po raz trzeci z rzedu wygrali Dzialacze Sling TV Liga Podhalańska, ale bilans tych spotkań wciąż lepszy dla Sędziów, którzy prowadzą w serii 6-3, przy jednym remisie.

Skład Sling TV Liga Podhalańska:
Wojciech Siwik – Tomasz Grela, , Krzysztof Madro, Krzysztof Mariański, Piotr Komperda, Mike Kipta, Karolina Grela, Danny Rohder, Michał Ciężczak, Wiesław Suchecki, Nick Massineo, John Silverstein oraz Zbigniew Szlambarski.
Bramki: Damy Rohder 3,Jeremy Atkinson 2, Tomasz Grela z rzurtu karnego,. Krzysztof Mariańskkji,
Zwycięski zespół Działaczy Sling TV Liga Podhalańska

Tak opisał to co działo się w Olympic Park wiceprezes góralskiej ligi – Kuba Sidor.
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu działaczy Sling TV Liga Podhalańska. Pierwsza połowa pod pełną kontrolą zakończona wynikiem 4-1. W drugiej połowie wkradło się trochę dekoncentracji i w pewnym momencie zrobiło się już tylko 4-3. Później ponowna kontrola naszych zawodników i zasłużona wygrana 7-3. Brawa dla wszystkich którzy stawili się na boisku w Schaumburg mimo dzisiejszego chłodu.
Po spotkaniu pani prezes Bernadeta Grela zaprosiła wszystkich uczestników meczu oraz kibiców na gorący poczęstunek.Szef naszych Sędziów Zdzisław Kulawa szukał wytłumaczenia porażki:

Pokonani Sędziowie

Szef polskich Sędziów Zdzisław Kuljawa szukał przyczyn niepowodzenia.
– Niestety przegraliśmy i to aż 7-3 no cóż sprali nas działacze, ale na nasze wytłumaczenie można dodać to , że w drużynie działaczy grali zawodnicy z ligi , którzy są w tak zwanym cyklu rozgrywek a z naszej strony byli wyłącznie sędziowie i to w przewadze Over 40 .

Zaczynamy

Na mecz drużyny działaczy i sędziów osobach następująca trójka sędziowska w osobach Rivelino Salgadowski sędzia środkowy oraz  sędziowie liniowi Marek Duraczynski i Paweł
Gucwaj.  Naszą drużynę do meczu poprowadzili trener Adam Orszulak , grający menadżer Robert Juszczyk i kapitan Krzysztof Bajorek
. Skład sędziów:
Bramkarz – Adam Szymaszek
Zawodnicy z pola to …….
Robert Juszczyk. Krzysztof Bajorek. David Bajorek. Arek Pugacewicz. Mario Knapik. Sławomir Borek. Gracjan Rusinek. Marek Kluever. Andrzej Milon. Mikołaj Schab. Waldemar Badocha. Adam Fic. Kevin Michalik.

. W imieniu własnym bardzo dziękuję wszystkim za udział w grze, jak i w całym meczu i kieruję serdeczne podziękowania za gościnę lidze podhalańskiej, a szczególnie nie zastąpionej Pani prezesowej Bernadecie Greli i jej rodzinie za  smaczny poczęstunek (łącznie z czymś mocniejszym)!! .

Z sędziowskim zagwizdaniem i ponownym
podziękowaniem prezes Polskich Sędziów Pilarskich

Zdzisłąw Kujawa

Zdjęcia –  Kuba SIdor