Handymen po raz trzeci wygrywa!

W trzeciej kolejce letniej ligi hokejowej RMAHL trzecie zwycięstwo naszej drużyny. Tym razem przeciwnikiem był Beer Comets, którą w sezonie zimowy pokonaliśmy w finale ligi. Ponownie wygrywamy z tą drużyna, tym razem 3-1. Mecz bardzo zaciety i wyrównany, aplikujemy drużynie przeciwnej po jednej bramce w każdej tercji, tracąc tylko jedną na początku trzeciej odsłony tego spotkania.
Od początku spodziewaliśm sie męskiej i ostrej gry, wraz z chęcią rewanżu za poprzedni finał pomiędzy tymi drużynami. I tak też było. Szybka, kombinacyjna gra z obu stron może podobać sie zgromadzonym kibicom. Dzięki bardzo dobrej postawie naszego bramkarza Marcina Zyckiego i obrońców, a w szczególności Leszka Dubiela i Piotra Jelenia, udaje nam się nie stracić bramki, a po pięknej kombinacyjnej akcji Jurka Boronia i Dariusza Jachera ten ostatni otwiera wynik spotkania. O wyrównanym przebiegu spotkaniu świadczy ilość strzałów w pierwszej tercji meczu 7-8 na korzyść naszego rywala.
W drugiej tercji po indywidualnej akcji naszego obrońcy Leszka Dubiela podwyższamy na 2-0 i dzięki Piotrowi Jeleniowi wychodzimy także na prowadzenie w ilości oddanych strzałów na bramkę przeciwnika 16-12.
W trzeciej tercji w zamieszaniu podbramkowym tracimy bramkę, ale nie załamuje nas to. Staramy sie kontrolować spotkanie, pomimo kary, którą dostajemy. Przeciwnik w końcówce spotkania wycofuje bramkarza, a my z pełna premedytacja wykorzystujemy ten fakt. Daniel Sitnik wyłuskał krazek w środkowej strefie lodowiska i ustala wynik spotkania na 3-1. Wygrywamy tez jeżeli chodzi o ilosc oddanych strzałów: 23-20 (Piotr Jelen 9). Było to bardzo dobre spotkanie i kolejna wygrana naszej drużyny.

MVP tego spotkania (trzech wyróżnionych zawodników):
Leszek DUBIEL – rewelacyjne spotkanie naszego obrońcy i strzelona bramka;
Marcin ŻYCKI – bardzo dobra postawa naszego bramkarza, szkoda straconej bramki w zamieszaniu podbramkowym;
Dariusz JACHER – otworzył wynik spotkania i mamy nadzieje, ze wraca do swojej najwyższej dyspozycji

HANDYMEN – BEER COMETS 3-1 (1-0, 1-0, 1-1)
Bramki: Dariusz Jacher, Leszek Dubiel, Daniel Sitnik