𝗪𝗶𝘀𝗹𝗼𝗸𝗮 𝗖𝗵𝗶𝗰𝗮𝗴𝗼 𝗻𝗮𝗱𝗮𝗹 𝗹𝗶𝗱𝗲𝗿𝗲𝗺!!!

W czwartej kolejce UPSL dywizji Midwest Central Wisłoka Chicago pokonała na wyjeździe Round Lake Evolution 4-2 i z kompletem zwycięstw pozostaje nadal liderem rozgrywek.
Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli: Thomas Prabnica 2 (asysty: Grzegorz Czarnieckiz, Krystian Suski), Grzegorz Czraniecki (Dawid Rawicki), Sebastian Benavides (Patryk Knap)

WISŁOKA: Dominik Pietuch – Parker Gawne ,Gio Ortiz, Maciej Rzadkosz, Krystian Suski, Dawid Rawicki , Alexander Kinateder ,. Grzegorz Czarniecki, Patryk Szatko. Thomas Pranica, Paweł Urban
wchodzili: Krystian Sroka, Sebastian Benavides. Mateusz Ślęczka, Michal Piechota . Gabriel Wasiński . Dawid Nowicki Patryk Knap

Oto relacja trenera Wojciecha Piotrowskiego

Mecz zaczynamy bardzo dobrze I po paru minutach prowadzimy 1-0. Swoja pierwsza bramkę w Wisłoce strzela Tomasz Pranica po asyście Grześka Czarniecki. Pare minut później powinno być już 2-0 jednak bardzo dobry strzal Patryka Szatko wyśmienicie broni bramkarz przeciwnej drużyny… Dobra akcja przeciwnika I tracimy bramkę na 1-1. Bardzo dobra reakcja po stracie bramki I przed przerwa strzelamy na 2-1 (piękny strzał Grzegorza w długi słupek po asyście Alexa.).
. Zaczyna się druga polowa i tracimy gola na 2-2 po kontrowersyjnym karnym. Ale 3 minuty później drużyna pokazuje charakter i wiarę w zwycięstwo. Po składnej akcji i piękniej wrzutce z bocznego sektora boiska przez Christiana Suskiego, swoja druga bramke strzela Tomek Pranica i prowadzimy 3-2. Na koniec z ławki wchodzi Sebastian Bienabides i celnym trafieniem ustala wynik meczu na 4-2.