Handymen wygrywa…

Kolejne spotkanie rozegrali hokeiści Handymen over-40. Oto relacja menagera zespołu – Piotra Jelenia.
– Rozegraliśmy już jedenasta kolejkę w RMAHL over-40 .
Przystępowaliśmy do spotkania z Beer Comets bez dwóch zawodników ( gwiazd ), którzy nie dojechali na mecz i obawami, jak zeszłotygodniowa przegrana wpłynie na nasz zespół.
Graliśmy z zespołem, z którym w pierwszej rundzie po dogrywce przegraliśmy 3-4.
Spotkanie toczyło się pod naszą kontrolą.Przy prowadzeniu 3-0 w trzeciej tercji , po moim złym podaniu, przeciwnik przejął krążek i zdobył bramkę . Chciałbym wyróżnić naszego bramkarz Marcina Zyckiego, który w trzeciej tercji wybronił trzy pojedynki „sam na sam”. . W końcówce spotkania zdobywamy dwie bramki , czwartego gola grając 5 na 6 ( przeciwnik ściągnął bramkarz a) do pustej bramki; przy piątej bramce zasłużył na pochwałę Wojtek Jezewicz ), który zabrał krążek wysuniętemu do przodu bramkarzowi i strzałem do pustej bramki ustalił wynik spotkania.
MPV zawodów, nagroda przyznana przez Pawła Bartusiaka, powedrowala do Mariana Slysza. .

BEER COMETS- HANDYMAN 1-5
Bramki: Grzegorz Maciejewski, Robert Niemiec, Jerzy Boron, Dariusz Jacher, Wojciech Jezewicz