W sobotę i niedzielę na obiekcie Wisły przy River Rd rozegrana została druga kolejka polonijnej Mini-Ligi. W kat, over-40 prowadzą Eagles i Wisła – po 4 pkt, a w kat over-50 Roya/Cacovia z kompletem 6 pkt.

Over-40
EAGLES – CONNECTION 2-1 (1-0)
Bramki: Janusz Gurgul, Piotr Leszczyk z rzutu karnego
Dopiero pod koniec meczu Connection  uzyskało kontaktowe trafienie.
Bramka Piotra Leszczyka zasługuje na wyróżnienie, gdyż – jak stwierdził Robert Juszczyk  – było to pierwsze trafienie tego zawodnika  od 2015 roku.

WISŁĄ – CALISIA  2-1 (1-0)
Bramki: Robert Kowalewski 2, – Jan Kołodziej
Dominacja Wisły i nieuznana bramka Tomka Farona z powodu minimalnego spalonego. W grze Calisii  widać było, iż po raz ostatni byli w grze  jesienią …. 2019 roku.

Bramki:  Brian Kapusta 2 – Jerzy Motolko 2, Arek Wałęga, Robert Pudełko
Już w 5 min. Podhale objęło prowadzenie, ale pod koniec I połowy Royal/Cracovia wyrównał. Druga połowa z przewagą Roya/Cracovia, chociaż przy stanie 3-2 zrobiło się trochę nerwowo. W sumie jednak zasłużona wygrana Royal/Cracovii.

WISŁA – VICTORIA  4-2 (0-1)
Bramki: Darek Kudłacz 2, Marek Wiśniewski, Marcin Czeremuga – Jerzy Kociołek, samobójcza
Już na początku meczu Jerzy Kociołek zdobył prowadzenie dla Victorii i taki rezultat – przy wyrównanej grze – utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie nieznaczna przewaga Wisły, która stworzyła więcej sytuacji – wyrównała na 1-1, a później  prowadziła kolejno 2-1, 3-1, 4-1. W  końcówce padła druga bramką dla Victorii. Pomimo porażki założyciel Victorii Leszejk Garga jest zadowolon. Ma w kadrze 18 zawodników i z optymizmem patrzy w przyszłość.

1.    Royal/Cracovia         2    6    9-6
2.    Podhale                     2    3    6-6
3.    Wisła                     2     3    6-6
4. Victoria                  2    0    6-9