Eagles wygrał w „jaskini lwa”, Schwaben mistrzem?

Piłkarze Eagles pokonali Schwaben w Buffalo Grove 2-1 i tym samym zmniejszyli dystans do lidera do trzech punktów, mając prz ytym jeden mecz mniej rozegrany. Eagels ma jeszcze do rozegrania trzy spotkania –  z Green-White, International i Kickers , zespołami słabszymi i powinien nie tylko je wygrać, ale i strzelić sporo bramek. Na razie bowiem Schwaben ma wyraźnnie lepszy bilans bramek – +38, podczas gdy Eagles + 29. Jak nas jednak po meczu Schwaben – Eagles poinformował prezes ligi – Steve Siomos o kolejności w razie równej ilości punktów decyduje
lepszy bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi. Eaglesowi zabrakło zatem jednej bramki we wczorajszym meczu, by nadal walczyć o tytuł. Pierwszy mecz przegrał bowiem 1-3.
Oto szczegóły i aktualna tabela

SCHWABEN – EAGLES 1-2 (0-0)
Bramki: Wojtek Wójcik 2 (w 48 i 78 min)
Zasłużona wygrana Eagles, chociaż końcowy wynik powinien być znacznie wyższy. Już w pierwszej połowie Eagles stworzył cztery sytuacje sam na sam, nie zakończone jednak bramkami. Prowadzenie uzyskał nasz zespół dopiero w 48 min. Wprawdzie 12 minut później Schwaben wyrównało na 1-1,  ale w na 12 min, przed końcem Wójcik ponownie celne trafił, ustalając wynik meczu.
W innym spotkaniu: Hellenic – Vikings 5-0; pozostałe spotkania odwołano

1.    Schwaben        16    37    52-14
2.    Eagles            15    34    41-12
3.    Zrinski        15    29    37-18
4.    Hellenic        15    23    36-29
5.    Green-White    15    22    28-32
6.    Vikings             16    17    29-48
7.    Kickers             13    16    23-26