Eagles walczy o tytuł mistrza Strefy

Bardzo pracowity tydzień piłkarzy Eagles. Po wtorkowym zaległym spotkaniu ligowym z Vikings, od piątku „orły” walczyć będą w finałach Strefy Midwest w US Amateur Cup.SASA Midwest Regional Finals – bo tak nazywa się ta impreza – rozegrane zostaną na obiekcie w Gaelic Park (6119 E. 147 St (niedaleko Cicero Ave) w Oak Forest. To nowy obiekt z ośmioma płytami o naturalnej nawierzchni. Region Midwest zrzesza aż 44 tys, piłkarek i piłkarzy z 14 stanów. Finały rozegrane zostaną w konkurencji seniorów (kobiety i mężczyźni), kobiet i mężczyzn w over-30, under-23 i under-20.  W sumie na starcie stanie 40 zespołów i ponad 3.000 zawodniczek i zawodników. Prawdziwe święto piłkarskie na przedmieściach Chicago.
Piłkarze Eagles rozegrają w piątek jedno spotkanie, w sobotę dwa dalsze w swojej grupie. Jeśli wygrają grupę, w walce o tytuł mistrza Strefy i przepustkę na finały ogólnoamerykańskie do Orlando (Floryda) zmierzą się ze zwycięzcą drugiej grupy.
Eagles rozegra kolejno mecze z FC  Indiana (piątek, godz.  4 p.m.; Croatią Cleveland (Ohio North) – sobota, godz. 10 a.m. i tego samego dnia o 4 p.m. Madison 56ers (Wisconsin)
W drugiej grupie znajdują się:  Croatian Eagles Wisconsin), Carpathia Kickers (Michigan),  American Futbol Academy (Missouri) i Cincinnati Freedom (Ohio).
Finał zaplanowany jest na godz. 1 p.m. w niedzielę.