Eagles ponownie lepszy od Calisii

Przed tygodniem Eagles wygrał z Calisią w finale ovcr-30 Division XXV Turnieju Polonijnego, ale dopiero w serii rzutów karnych po meczu zakończonym bezbramkowym rezultatem. W sobotę w meczu Il. Metropolitan A.H Scocer League zwyciężył ponownie, tym razem już będąc na pewno lepszym zespołem.

EAGLES – CALISIA 2-1 (2-0)
Bramki: Jacek Wiśniewski w 10 mn, Robert Juszczyk w 30 min – Wojtek Wojtyło w 70 mun.
W pierwszej połowie wyrównany pojedynek, po przerwie dominował już Eagles, który mógł wygrać w znaczne wyższych rozmiarach.
BŁYSKAWSICA NORTH – CONCORDIA 2-4 (2-2)
Bramki: Marcin Ułamek, Roman Witecki
Do przerwy było bardzo dobrze, później starszym panom Błyskawicy (przeciętna wieku 48-50 lat) wyraź ei zabrakło sił.  Szkoda, bo była szansa nawet na zwycięstwo, Witecki trafił iw słupek, dwukrotnie także był sam na sam z bramkarzem, podobnie  Rafał Ruta w takiej samej sytuacji w bramkarza.

PODHALE – YOUTHS 3-2 (2-0)
Bramki: Jurek Siwiec, Grzegorz Kaska, Józef Mucha
Do przerwy bylo 2-0 i zanosiło sie na łatwe zwyciestwo Podhala. Tymczasem  w drugej części rywale zdobyli dwie bramki i dopiero w końcówce padła trzecia bramka i z trudem wywalczone zwyciestwo Podhala.