Eagles over-40 wygrywa, Calisia przegrywa

Tylko dwa spotkania rozegrały nasze zespoły w Il. Metropolitan A.H. Soccer League.  Eagles – pomimo iż całą drugą połowę grał w dziesiątkę – pokonał pewnie Rams. Nie powiodło się natomiast Calisii, która wprawdzie prowadziła do przerwy do 1-0, to jednak przegrała z United Serbs. Podhale wygrało walkowerem z Hondurasem, a Wisła pauzowała.

W over-48 Division kolejne zwycięstwo zanotowała Victoria,  potwierdzając swoje aspiracje do miejsca na podium. Royal/Cracovia pauzował.

Over-40 Division
RAMS – EAGLES  0-4 (0-1)
Bramki: Janusz Gurgul, Andrzej Gąsienica, Roman Jaworowski, Artur Ko-strzewa
Pewna wygrana  Eagles, pomimo tego iż od 40 min zespół grał w dziesiątkę  – po czerwonej kartce dla Pawła Dziwisza

CALISIA – UNITED SERBS 2-4 (1-0)
Bramki: Arek Wałęga z rzutu karnego i Artur Bańkowski
Co najmniej czterech 100-proc sytuacji nie wykorzystała Calisia. Ozdoba  byłą spotkania była piękna bramka Artura Bańkowskiego  – z podania  Januza Kołodzieja.
– Sami sobie przegraliśmy ten mecz – skwitował Artur Bańkowski.

HONDURAS – PODHALE 0-3, walkower dla Podhala

Wisła pauzowała
*****
Over-48 Division
RAMS – VICTORIA 2-5 (1-3)
Bramki: Jerzy Kociołek 3, Jacek Stręk 2
Kolejne pewne zwycięstwo Victorii na trudnym terenie – w środku płyty ybło grząsko, a pod bramkami kałuże.