Eagles over-30 niezawodny

Kolejne, i to wysokie, zwycięstwo zanotowali piłkarze Eagles over-30  w Il. Metropolitan A. H. Soccer League. Nadal pozostają bez porażki, a skład, w jakim występują, powinien gwarantować absolutną dominację w tej dywizji.
Natomiast w over-40 Division najlepszym zespołem będzie zapewne Schwaben,. Niemiecki team z łatwością uporał się z Calisią, przewyższając ją pod każdym względem.

LITHS – CHICAGO FORCE 6-2 (5-1)
Bramki: Piotr Kiełbasa 2
Jak można przegrać I t o wysoko mecz, mając w nim cały czas wyraźną przewagę, udowodnili  piłkarze Chicago Force. Wprawdzie zdobyli prowadzenie na 1-0, ale jeszcze do przerwy – będąc cały czas w ataku – dali sobie z kontr strzelić pięć bramek. Po zmianie stron było może nieco lepiej, oba zespoły zdobyły po jednej bramce, chociaż w ataku nadal pozostało… Force.

EAGLES – GREEN-WHITE  8-0 (4-0)
Bramki: Marcin Simson 3, Rafał  Popko 2, Marek Golik 2 Michał Wiśniewski
Eagles rozgromił kolejnego rywala, pomimo iż zabrakło chorego Kuby Piotrowskiego, Marcina Pieniązka (wesele) i zawieszonego na dwa spotkania Pawła Otachela. Ogromna przewaga Eagles przez cale spotkanie.

EAGLES – LITHS  2-4 (1-2)
Bramki: Tomek Wrotoń, Maros Havran
Problemy ze składem przyczyniły się do porażki. Kontuzje m, in. Artura Kostrzewy, Janusza Gurgul przetrzebiły zespół.  Było tyli 11 zawodników do gry, a jak nam powiedział Robert Juszczyk, już trzeci mecz z rzędu, kolegów wspomagają  dzielne na murawie panie:  Ania –   żona trenera Roberta Juszczyka i Renia – sekretarz klubu i menedżer pierwszego zespołu.

WISŁĄ – GREEN-WHITE – przełożone z uwagi na zalane boisko przy River Rd

SCHWABEN – CALISIA 3-0 (3-0)
‘Do przerwy wysoka przewaga Schwaben, udokumentowana trzema bramkami. Po przerwie Calisia zagrała już nieco lepiej, ale na wybiegany niemiecki zespół było to za mało.

CRACOVIA- RAMS 1-1 (0-1)
Bramka: Andrzej Gąsienica
Tylko remis, a z przebiegu gfry zwycięstwo należało się Cracovii.  Po czterech kolejkach Cracovia ma na koncie dwie porażki, i dwa remisy, wywalczone w ostatnich dwóch spotkaniach.

Over-50 Division
ROYAL-CRACOVIA – YOUTHS 4-1
Bramki: Peter Dumas 2, Jurek Motolko, WIktor Sowacki
A oto relacja menedżera Jurka Drewicza:
/…/I już RoyCrac wpadli w trans, w meczu z Youths nie dali żadnych szans rywalom, wygrywając spotkanie 4-1. Spokojna gra we wszystkich formacjach dała pewne zwycięstwo RoyCrac.., .ale jeszcze trzeba popracować nad skutecznością gry w polu ….
Royal-Cracovia: Bartosz –Drabik – Warjas – Miętus – Tomczyk – Cięższczak-Sowacki – Dumas – Wożniak – Pawula – Drewicz