Eagles over-30 i Podhale over-40 gromią rywali

W zaległych spotkaniach rundy jesiennej Il. Metropolitan A.H. Soccer League, rozegranych w sobotę, bardzo dobrze spisali się piłkarze Eagles over-30, którzy rozgromili Green-White 5-0. Wygrałą  także Calisia, a w dywizji over-40 wysokie zwycięstwo Podhala i sukces Cracovii w polonijnych derbach.
Oto szczegóły.

EAGLES – GREN-WHITE 5-0  (2-0)
Brami: Janusz Gurgul, Bodan Żurowski, Krzysztof Domusiewicz, Paweł Andrzejewski, Robert Juszczyk
Po zdobyciu drugiej bramki, rywale odsłonili sie, próbując atakować, co kosztowało ich utratę dalszych goli.
Eagles over-30 ma jeszcze do rozegrana w listopadzie dwa spotkana ligowe – w najbliższą sobotę z Concordią i 16 listopada z Liths.

CALISIA – UNITED SERBS 3-2 (3-2)
Bramki: Piotr Baran, Tomasz Wrotoń, Adam Jatkowski
Już po 10 minutach było 2-0 . Calisia kontrolowała przebieg gry; było kolejno 2-1, 3-1 i 3-2. Bramek dla Calisii powinno paść więcej.
Calisie czeka jeszcze  jedno zaległe spotkanie tej rundy  – w sobotę 6 listopada z Sockers w Olympic Park, Schaumburg.

EAGLES – CRACOVIA 1-3 (0-1)
Bramki: Darek Dyląg – Irek Zelkowski, Jurek Motolko, Mario Chmiel
W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, ale zaraz po przerwie, w drugiej akcji tej odsłony, Jurek Motolko podwyższył wynik na 2-0, co praktycznie przesądziło sprawę.  Wynik na 3-0 po ładnej wrzutce podwyższył Mario Chmiel. W końcówce w zamieszaniu podbramkowym Darek Dyląg  uzyskał honorowe trafiena dla Eagles.
Dla Cracovii był to ostatni mecz w rundzie jesiennej.

PODHALE – HNNK HRVAT 6-0 (2-0)
Bramki: Grzegorz Kaska 5, Tadeusz Sroka
Grzegorz Kaska dotychczas występował w drugiej linii. Przesunięcie go do ataku okazało się strzałem w dziesiątkę – uzyskał bowiem aż 5 bramek.
Był to ostatni mecz tej rundy wicemistrza poprzedniej edycji rozgrywek. Podhale kończy jesień w środku tabeli, ,ale ma nadzieję ze w wiosennym play wypadnie znacznie lepiej.