Eagles mistrzem w over-40 Mini-Ligi

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek Mini-Ligi wyłoniony został mistrz w kategorii over 40. Został nim Eagles, który pewnie i wysoko pokonał Connection, jedyny  zagrażający mu zespół. W kategorii over-50 mistrza poznamy za tydzień. Wyłoni go  pojedynek dwóch prowadzących z tabeli zespołów – Wisły i Royal/Cracovia.  W niedzilę odpadła z rywalizacji o tytuł Victoria, która przegrała z Wisłą.
Za tydzień zakończenie tej sesji rozgrywek Mini-Ligi, ale jak się dowiadujemy, liga nie kończy na tym swej działalności  – w zależności od aury podczas tej jesieni rozegrana zostanie przynajmniej jeszcze jedna runda.
Oto relacje

Over-40
EAGLES – CONNECTION 4-0 (2-0)
Bramki: Paweł Dziwisz, Jacek Hickiewicz, Marcin Szmuc, Rober t Juszczyk
Pewne zwycięstwo Eagles nad rywalem, z którym w rozgrywkach ligowych nasz zespół ma przeważnie problemy. Tym razem jednak Eagles po bardzo dobrej grze wysoko pokonał rywala. Dzięki temu zwycięstwu Eagles zapewnił sobie na kolejkę przed metą pierwsze miejsce w rozgrywkach mini-ligi.

CALISIA – WISŁA 8-2 (4-1)
Bramki dla Calisii: Janusz Kołodziej 3, Zbyszek Niemczyk, Marcin Ułomek, Jurek Kociołek, Radek Wawrzyniak i samobójcza
Wisła  zaczęła w dziewiątkę, ale po kilku minutach dojechało klku dalszych zawodników. Pierwsza bramka dla Calisii padła dopiero w 15 min gry. Szybko strzelone trzy bramki ustawiły dalszy przebieg spotkania. Wisła ma problemy kadrowe.

1.    Eagles        5    13    18-9
2.    Connection    4    6    13-9
3.    Calisia        4    3    10-18
4.    Wisła            5    3    14-29

Over-50

ROYAL/CRACOVIA – PODHALE 5-3 (3-2)
Bramki: Darek Sobolewski 3, Sławek Strzesak, Arek Wałęga – Ryszard Pawula 2, Brian Kapusta
Slaby początek Royal/Cracovii, który po 15 minutach gry przegrywał  0-2. Jednak jeszcze przed przerwą „wawele” wyszły na prowadzenie. Podobnie jak w pierwszej połowie, tak i po zmianie stron pojedynek był wyrównany,  i niemal  do końca Royal/Cracovia mógł czuć się zagrożony.  Rozstrzygającą bramkę  na 5-3 zdobył z rzutu karnego Darek Sobolewski, ktróry tym samhm  zaliczył hat-trick.

WISŁĄ – VICTORIA 1-0 (1-0)
Bramka: Roman Witecki
Zdecydowana przewaga Wisły, któ®a nie wykorzystała kilku dalszych znakomitych okazji brakowych. Kilka takich szans mieli m. in, Roman Witeck i  Jerzy Skowronek
Victoria narzekała  na prace sędziów – To była katastrofa – podsumował założyciel zespołu Leszek Garga. – Obaj sędziowies było stronniczy i pomagali Wiśle – powiedział.

1.    Royal/Cracovia    5    19    17-13
2.    Wisla                        5    10    12-8
3.    Victoria                 5    6    20-15
4.    Podhale                5    0    13-26