Eagles mistrzem w Metropolitan

Udał się rewanż piłkarzom za ub,roczny  finał w lidze Metropolitan,  w którym wtedy ulegli Serbom.
Tym razem Eagles w play off najpierw w półfinale pokonał Sockers -6-1, a w finale wysoko wygrał z  United Serbs 8-3. Nasi piłkarze nie dali żadnych  szans Serbom , cały mecz był pod ich kontrolą.

Serbom nie pomogła obecność kilkusetosobowej grupy ich kibiców. Nie pomogła także wypożyczona  piątka piłkarzy z Warty.
Liczyliśmy na wygraną – powiedział po finale uszczę-śliwiony prezes klubu TONY CIECIŃSKI. – Ale to co pokazali nasi zawodnicy, przeszło najśmielsze oczekiwa-nia, W ostatnich minutach- gdy mieliśmy już zapew-nioną wygraną, daliśmy pograć kilku  naszym juniorom z Eagles Soccer Academy.

Bramki: Loncar 2, Gurgul 2, Hoffman 2, Hapkins, Yan-da
Cały mecz pod dyktando  doskonale usposobionego zespołu Eagles. W drugiej połowi zespółe grał już tylko dwoma  wybranymi piątkami. Świetna  postawa Piotra Śliwy w bramce Eagles, który nie tylko doskonale bronił, ale i znakomicie dyrygował grą.  Piotrkowi składamy wyrazy współczucia z powodu śmierci jego dziadka.
Tylko przez moment zrobiło się nerwowo, kiedy po zmianie stron Serbowie ze stanu 1-4 doprowadzili do 3-4, ale później kolejne cztery bramki zdobył Eagles.
Kolejno było: 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, -3, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3.