Eagles już liderem!

Pojedynek na szczycie pomiędzy Hellenic i Eagles w przedostatniej kolejce regularnego sezonu halowej ligi Metropolitan wygrał w pięknym stylu Eagles. Dzięki temu objął prowadzenie w tabeli i ma już – podobnie jak Hellenic i United Serbs – zapewnione miejsce w czwórce do play off. Teraz chodzi o to, by zakończyć sezon na pierwszym miejscu, a o tym zadecydują mecze w ostatniej kolejce. Zagrają w niej: S.C. Hammers – Schwaben, Eagles –  Sockers A i United Serbs – Hellenic.

Pojedynek Eagles z Hellenic stał na wysokim poziomi. ,W pierwszej połowie oba zespoły miały po kilka okazji bramkowych, a jedyne celne trafienie na kilkanaście sekund przed przerwą zaliczył dla Eagles Rumun Curescu. W drugiej połowie lekka przewaga Eagles, udokumentowana dwiema dalszymi bramkami,.  W sumie bardzo doby występ Eagles – agresywna, a co ważniejsze bez błędów gra  obronie i doskonały Piotr  Śliwa –  zarówno w bramce, jak i na przedpolu, gdzie budował akcje zaczepne. W tym składzie i w takiej formie można powalczyć o mistrzostwo!
Oto wyniki

HELLENIC – EAGLES 0-3 (0-1))
Bramki: Eate Curescu, Victor Sanchez, Jonathan Hachar

W pozostałych spotkaniach:
FK Republika Spska – SC Hammers 1-6; Schwaben – Inter 4-4; Sockers B – United Serbs 3-5; Sockers A – Minyor Chicago 5-3

Prowadzi Eagles  20 pkt przed Hellenic 19 pkt, United Serbs 17 pkt, SC Hammers 15 pkt i Sockers A 14 pkt