Eagles i United Serbs na czele

Piłkarze Eagles w trzeciej kolejce halowej ligi Metropolitan odnieśli cenne zwycistwo nad dotychczasowym wiceliderem Kickers 3-2 i umocnili się na prowadzeniu. Be straty punktu pozostają także United Serbs. Inny z zespołów, zaliczanych do faworytów – niemiecki Schwaben wygrał wprawdzie 6-2 z Wings, ale jeszcze na kilka minut przed końcem zanosiło się na niespodziankę, bo wynik brzmiał 2-2.  kolejnej dwucyfrowej klęski doznał zespół Liths.

EAGLES – KICKERS 3-2 (0-1)
Bramki: Nestor Hernandez 2 (37 i 38 min),  Rafał Zalewski w 29 min.
Bardzo trudny mecz Eagles. Kickers dwukrotne prowadził w tym spotkaniu – 1-0  w 13 min; 2-1 w 31 min i dopiero na 3 min przed końcem Nestor Hernandez wyrównał na 2-2, a w minutę później ten sam zawodnik zdobył  zwycięskiego dla Deagles gola.
Pojedynek wyrównany, Eagles zagrał w pełnym składzie, dobra postawa bramkarza Piotra Śliwy.