Dwie cenne bramki Kuby Gurgula

Od zwycięstwa nad Republiką Srpska rozpoczęli  w niedzielny wieczór rewanżową rundę w lidze Metropolitan piłkarze lidera – Eagles. Pojedynek nie był łatwy, Serbowie w porównaniu z wiosenna rundą znacznie zmienili skład  i kilkakrotnie zagrozili bramce Eagles, której dobrze bronił młody Daniel Sempoch. Postacia nr 1 w tym spotkaniu był Kuba Gurgul. Najpierw uzyskał prowadzenie dla swojego zespoli, trafiając z rzutu karnego. Jeszcze  przed przerwą po jego strzale piłka odbijała się od poprzeczki. Czy spadła za linię bramkową? Sędzia jednak nie uznał gola.

W drugiej połowie przy stanie 1-1 Kuba Gurgul raz jeszcze dał  znać o sobie – poszedł szybko do przodu , w pełnym biegu minął łatwo kilku rywali i precyzyjnie uderzył  w krótki róg. Sprawa nie była jeszcze przesądzona, dopiero bramka na 3-1 ustaliła zwycięzcę .