Dwa remisy Igloopolu, wygrana Tarnovii

W ostatniej kolejce regularnego sezonu w Premier Soccer League wygrały – Wisła walkowerem, a Tarnovia w grze.  Pomimo iż grała przez większość spotkania w dziesiątkę i przegrywała już 0-2, zdołała odrobić straty i wygrać 4-2.  Dla Tarnovii to koniec sezonu, nie wystąpi bowiem w Pucharze Ligi.. Dwa remisy zanotował Igloopol. W zaległym spotkaniu zremisował z  Torino FC , a w ostatnim meczu sezonu także zdobył tylko jeden punkt z Balcan FC. Ten drugi remis jest na pewno sukcesem Igloopolu, bowiem Balcan wygrał tę dywi-zję, wyraźnie górując nad rywalami. W pierwszym spotkaniu Pucharu Ligi rywalem Igloopolu będzie za dwa tygodnie Internaional.

Over-30 Division Red
FC BALCAN – IGLOOPOL 1-1  (1-0)
Bramka: Dominik Gawle z rzutu karnego
Bardzo  dobry występ Igloopolu. Wprawdzie powadził po pierwszej połowie Balcan, ale po przerwie, po faulu na Marku Demczuku, z rzutu karnego Dominik Gawle zdobył wyrównującą bramkę. Od 70 min Balcan grał w 10-tkę i bliżej zwycięstwa był Igloopol – Przemek Ziarek trafił w słupek, a piłka po uderzeniu Olka Kubika przeszła minimalnie obok słupka.
W poprzednich spotkaniach tych zespołów Igloopol wyraźnie przegrywał. – Tym razem napędziliśmy im trochę strachu –powiedział Mariusz Sagan.

TARNOVIA – CHICAGO CELTIC 4-2 (3-2)
Bramki: Grzegorz Chmura 2, Rafał Grela, Daniel Szeliga
Było już 0-2, ale pomimo iż Tarnovia grała w 10-tke (nie dojechali zawodnicy), potrafiła  jeszcze przed przerwą objąć prowadzenie 3-2, a po zmianie stron zdobyła czwartą bramkę. Zabrakło bramkarza, w bramce stanął Arek Pugacewicz.

INTERNATIONAL – WISŁA 0-3, walkower dla Wisły