Druga porażka hokeistów Podhala

W piątkowy wieczór hokeiści Podhal w Adults Subars Hockey League (ASHL dozmali drugiej porażki.. Przegrali z zespołem, Fenzy 2-7.
Oto relacja Tadeusza Tylki.
Podhale zaczęło dobrze, bo już w 32 sekundzie objęło prowadzenie. Jednak to było wszystko, na co było stać drużynę w pierwszej tercji. Druga tercja to seria błędów w obronie, brak krycia, niedokładne podania i brak skuteczności w ataku. W trzeciej tercji zmiana taktyki nie przyniosła oczekiwanych bramek. Przeciwnik skutecznie rozbijał ataki Podhala.
Po zwycięstwie w Wisconsin Podhale przegrało dwa kolejne mecze i z dorobkiem 12 wygranych i dwóch porażek zajmuje drugie miejsce. Do zakończenia regularnego sezonu pozostały cztery mecze. Następny mecz w przyszły piątek 23 luty, godz. 9.10 wieczorem w Seven Bridges Ice Arena w Woodridge.

FRENZY – POHALE 7-2 (1-1, 5-1, 1-0)
Bramki: Mario Bryniarski 2