Dalsze porażki w Pucharze PSL

Przed tygodniem w Pucharze Premier Soccer League of Chicagoland odpadły polonijne zespoły w kat. open, a w miniona niedziele w ich ślady poszły drużyny z kat. over-30 Red i over-30 White – Eagles i BŁyskawica;. Ta druga w over-30 White przegrała z AEK FC Chicago 1-2, tracąc bramkę, która przekreśliła szanse awansu do półfinału pucharu na minutę przed końcem gry. Eagles w over-30 Red uległ FC SKA 0-3, pomimo iż w sezonie dwukrotnie gładko pokonała ten zespól.

Oto wyniki

Over-30 White

BŁYSKAWICA – AEK CHICAGO 1-2
Bramka: Pat Solan
Jak wynik wskazuje, mecz był wyrównany ale tylko w pierwszej połowie tego spotkania, po której drużyna przeciwna prowadziły 1-0. W drugiej połowie dominacja Błyskawicy, ale dopiero na ok. 10 min przed końcem spotkania błyskawica zdobyła ona wyrównującą bramkę. Kiedy wydawało się, że przy tej przewadze Błyskawica strzeli jeszcze jedną bramkę, stało się coś przedziwnego – przeciwnik na minutę przed końcem meczu zdobył zwycięską bramkę. Tylko w drugiej połowie Błyskawica miała 2 poprzeczki i 3 słupki.

Over-30 Red

EAGLES – FC SKA 0-3
Dużo szans bramkowych (Kuba Piotrowski, Marcin, Szmuc i inni), a stracone bramki padły po rykoszetach