Czarni Jasło wiceliderem

W środę rozegrano dwa spotkania w Stawski Soccer League – Czarni Jasło z zaległym pojedynku okazali się lepsi od Wisłoki, a w meczu awansem Igloopol polonał nieznacznie Lechię.

CZARNI JASŁO – WISŁOKA 1-0 (1-0)
Bramka: Piotr Hanula
Był to typowy mecz walki. Pierwsza połowa z lekką przewagą Czarnych Jasło, druga – wyrównana. Jedyna bramka padła w 25 mn – po wrzutce Milosa Sokolovica uderzenem głową pokonał bramkarza Piotr Hanula. Obie strony mialy szanse na dalsze bramki – m. in. Marek Szczęśniak trafił w poprzeczkę; takie samo trafienie znotowała Wisłoka.

IGLOOPOL – LECHIA 2-1 (0-0)
Bramki: Karol Malinowski z rzutu karnego, Artur Kurzyński – Łukasz Pawlak
Zaciety pojedynek, Lechia pokazała się z dobrej strony, długo utrzymywał się wynik 1-1, dopiero na 3 minuty przed końcem Artur Kurzyński pięknym strzalem spoza 16-tki w samo „okienko” rozstrzygnął losy spotkania na korzyść  Igloopolu. Wcześniej szanse bramkowe mieli Rafał Łysek i  Karol Malinowski, ale i Lechia mogła wygrać – w pewnym momencie obrońca Igloopolu wybił piłke z linii bramkowej.