Czarni Jasło obronili tytuł na Florydzie!

Przed rokiem Czarni Jasło sprawili sporą  niespodziankę, wygrywając doroczny, prestiżowy turniej w Orlando  na Florydzie. Te turnieje są silnie obsadzane i wymagają  dużej wytrzymałości świetnego przygotowania – by dotrzeć do finału, trzeba w ciągu dwóch dni wyjść zwycięsko z trzech pełnowymiarowych spotkań. Finał rozgrywany jest w poniedziałkowe przedpołudnie.
Jako zwycięzcy z ub. roku  Czarni Jasło zostali ponownie zaproszeni do startu. Zdaniem trenera zespołu  Macieja Orłowskiego to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów  piłkarskich w Ameryce,
W tym roku Czarni Jasło zaczęli w piątkowy  wieczór 14 stycznia od remisu 1-1 z mistrzem Florydy. W sobotę pokonali 1-0 wicemistra Florydy, a w niedzielę wygrali pewnie z mistrzem South Dakoty 4-0. W ten sposób znaleźli się w poniedziałkowym finale.

***
W finale Czarni Jasło dramatycznym przebiegu pokonali zespół Wolves  3-2. Tym samym po raz drugi z rzędu wygrali ten prestiżowy turniej. Gratulacje dla zawodników i trenera Macieja Orłowskiego!

Uwaga – szerzej o występie Czarnych Jasło w tym turnieju – niebawem na tej stronie!