Cracovia nadal z szansami

Piątkowy wieczór w halowej lidze over-30  w Palatine  ułożył się po myśli Cracovii, która po bardzo dobrej grze pokonała wysoko FC Force, a na dodatek Błyskawica North wygrała – i to wysoko – z aktualnym mistrzem – Chicago Pampas. W tej sytuacji Cracovia over-30 awansowała na drugie miejsce w Division A   trzema punktami straty do lidera – Semper Fortis. Z tym zespołem spotka się za tydzień i jeśli wygra, obejmie prowadzenie w tabeli. Finałem rozgrywek będzie play off ,w którym  spotkają się dwa pierwsze zespoły w końcowej tabeli. I dopiero finałowy pojedynek wyłoni mistrza.  Duże szanse na finał ma Cracovia, ale na jej drodze stanie  jeszcze w ostatniej kolejce… Blyskawica North.
Oto relacje i aktualna tabela Division A

Division A
CRACOVIA – CHICAGO FORCE 10-1 (6-0)
Bramki: Jacek Hickiewicz, Arek Wałęga, Łukasz Słoniewski , Adam Broszczak,  Tomek Drążek, Kuba Rzeźnikiewicz,
Marcin Brzostek, Piotr Barton, Adam Mazur,  Kamil Szmit  – Tomek Kulis
Konsekwencja w grze przynosi efekty i widać to było tym spotkaniu. Cracov a ma obecnie bardzo silny skład – z szybkimi napastnikami (Jacek Hickiewicz, Arek Wałęga) i równie szybkimi obrońcami. Już w pierwszej połowie  Chicago Force wprowadziło do gry szóstego zawodnika, ale nic to nie dało. Honorowy punkt rywale uzyskali dopiero przy stanie 10-0 na 2 min, przed końcem.

CHICAGO PAMPAS – BŁYSKAWICA 2-8 (1-2)
Bramki:  Janusz Chmielewski 3, Paweł Darski 2, Rafał Grela  2, Piotr Kiełbasa
Bardzo dobry mecz Błyskawicy North. Przeciwnikowi nie pomogło wejście po przerwie na plac szóstego zawodnika (zgodnie z regulaminem przy różnicy  pięciu bramek, przegrywający wysoko może w ten sposób się wzmocnić)

Bramki: Jurek Kociołek, Jaro
Aż pięciu zawodników miała Cracovia w tym spotkaniu, ale te wzmocnienia  raczej nie pomogły, a  wręcz przeciwnie – zaszkodziły.

TIGER SC – WISŁA 8-4
Bramki: Tomek Faron 2, Tomek kulis, Artur Olszewski