Champions w finale!

Trwa świetna seria zespołu Champions. W rozegranym w niedzielny wieczór półfinale turnieju na Florydzie Champions pokonali wysoko Estudiante De Washington 5-0. Tym samym awansowali do poniedziałkowego finału. Zwycięstwo okupione zostało kontuzją Waldemara Kubiaka. Wcześniej, przed pierwszym spotkaniem grupowym kontuzji nabawił się Robert Sztejn. Tak więc w finale Champions będą mieli tylko 13. zawdoników do dyspozycji .Oby to wystarczyło.

Półfinał
CHAMPIONS – ESTUDIANTE DE WASHINGTON 5-0 (3-0)
Bramki: Janusz Gurgul 2 (w tym jedna z rzutu karnego), Gabriel Sotelo, Chris Brzoski, Andrzej  Nowak
Prowadzenie dla Champions uzyskał niezawodny w tym turnieju strzelec – Janusz Gurgul. Ten sam zawodnik podwyższył przed przerwą z rzutu karnego (za faul na Bogdanie Fornaliku) na 2-0, a w 38 min trzecią bramkę dołożył Gabriel Sotelo. Najładniejszą bramkę dnia uzyskał Chris Brzowski w 49 min , strzałem z blisko 30 m w same ”widły”. Wynik ustalił w 80 min Andrzej Nowak.
Po przerwie, mając już zapewnione zwycięstwo, Champions wyraźnie oszczędzali siły na poniedziałkowy finał. Na szczęście przeciwnik nie stworzył większych zagrożeń, może poza jednym wypadkiem, kiedy bardzo dobrze spisałl się w bramce Janusz Bosowski, wychodząc z opresji w sytuacji „sam na sam”.