Champions pewnie wygrywają derby

Oczekiwane z zainteresowaniem polonijne derby w Indoor Champions over-30 League pomiędzy niepokonanymi od blisko dwóch lat Champions a Calisią zakończyło się zasłużoną wygraną Champions. Pierwsza połowa w miarę wyrównana, zakończona rezultatem 6-5, w drugiej  już zdecydowanie dominowali Champions, wygrywajcą ostatecznie 14-7.

CHAMPIONS – CALISIA 14-7 (6-5)
Najwięcej bramek dla Champions zdobył Wojtek Kapuścik, a dla Calisii trafiali: Marek Serafin, Wojtek Wojdyga i Grzegorz Urbanowicz – po dwie bramki oraz Radek Wawrzyniak.
Calisia wystąpiła w mocno osłabionym składzie, a co gorsze bez bramkarza, którego musiał zastąpić zawodnik z pola – Jarek Jastrzębski. Po przerwie Calisii zabrakło sił i wówczas przewaga Champions była już bardzo wyraźna.
Po tej wygranej Chanpions umocnili się na prowadzeniu, mając komplet 12 pkt w czterech spotkaniach, 61 strzelonych bramek przy 25 straconych.