Capitol Czarni Jasło obronił tytuł

W rozpoczętej w poniedziałkowy wieczór ostatniej kolejce halowej Stawski Soccer League doszło do pojedynku zespołów, które dotąd nie straciły punktów  – Capitolu Czarnych Jasło i Poloneza. W starciu najlepszych zespołów ligi lepszy okazał się Capitol, który tym samym obronił zdobyty przed rokiem tytuł halowego mistrza. Dla Poloneza pozostaje srebro, a trzecie miejsce wcześniej zapewniła sobie Dąbrovia Ustronianka.  Jagiellonia, która wygrała łatwo z Lechią, zajmie w końcowej klasyfikacji czwarte miejsce.
Oto szczgóły

JAGIELLONIA – LECHIA 4- 1 (1-0)
Bramki: Szczepan Kurzaj 2, Wieslaw Ras, Jarek Cnota
Mecz bez historii, dominacja “Jagi” wyraźna.

CAPITOL I – POLONEZ 3-1 (1-1)
Bramki: Mario Waksmundzki Jose Mendoza, Kamil Szczepański – Marcin Okarmus
Było to bardzo dobre spotkanie, prowadzone w szybkim tempie, godne  najlepszych drużyn ligi. Prowadzenie dla Capitolu uzyskał Mario Waksmundzki, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Marcin Okarmus. Na 10 min przed konńcem na 2-1 podwyższył Jose Mendoza, a w pięć minut później wynik ustalił Kamil Szczepański.
Tym samym Caopitol osiągnaął swój pierwszy w tym roku cel, broniąc tytuł halowego mistrza.
Natomiast prezes Poloneza Marek Rejdak był niepocieszony:
– Chyba już nigdy nie uda nam sie zdobyć mistrzosta, zawsze dla nas pozostaje drugie lub trzecie miejsce – powiedział po meczu.

***

W środowy wieczór nastąpiło zakończenie kolejnego halowego sezonu w Stawski Soccer League. W ostatnich spotkaniach padły następujące rezultaty:
IGLOOPOL – HETMAN 11-6 (5-1)
Bramki dla Hetmana – Arek Śliz 3, Mateusz Cyran 2, Tomasz Paweł
Hetman mjał tylko siedmiu zawodników do gry i  w tej sytuacji po prostu brakło sił.

CAPITOL II CZARNI JASŁO – DĄBROVIA USTRONIANKA 7-4
Bramki: Piotr Kiełbasa 4, Dawid Kakareko 2, Roman Witecki –  Jakub Nowacki 2, Piotr Polak, Manuel Paz
Dabrovia już wcześniej zapewniła sobie trzecie miejsce w rozgrywkach, więc potraktowała mecz ulgowo, testując tych, którzy mało grają a poza tym późna pora rozgrywania tego spotkana przyczyniła się do słabszej frekwencji.