Calisia nie rezygnuje

Trwa pojedyek o tytuł – na razie na półmetku – w over-48 ligi oldboyów Metro. Royal/Cracovia tylko zremisował z Green-White, natomiast komplet punktów zdobyła Calisia i i najprawdopodobniej Connection.  Nie znamy jeszcze wyniku jej niedzielnego spotkania z International, ale 100-proc faworytem tego meczu było Connection, gdyż International nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Jeśli tak się stanie, to na prowadzenie wyjdzie Connection z 16 pkt przed Calisią 15 pkt i Royal/Cracovia 14 pkt. Ale to dopiero półmetek rozgrywek.

Oto relacje

CALISIA – WINGS 9-1 (4-0)
Bramki: Arek Wałęga 4, Jurek Kociołek 2, Robert Pudełko 2, Jarek Jastrzębski,
Pomimo wyniku 4-0, pierwsza połowa była w zasadzie wyrównana. Kiedy jed-nak w pierwszych 15 minutach po zmianie stron padły dalsze cztery bramki i zrobiło się 8-0, Wings stracili ochotę do gry.
– Byliśmy zdeterminowani, by wrócić na zwycięską ścieżkę  – powiedział po meczu Radek Wawrzyniak.

ROYAL/CRACOVIA – GREEN-WHITE 0-0