Bez zmian w over-48

Nie doszło do zmian w over-48 ligi Metro; Prowadzące w tabeli polonijne zespoły – Roya/Cracovia, Wisła i Calisia wygrały swoje pojedynki. Nada nie wiadomo, czy z uwagi na sobotni bankiet jubileuszowy Wisły, dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, czyli w najbliższą niedzielę pojedynek pomiędzy Wisła i Royal/Cracovia, który zadecyduje o tytule mistrza w tej dywizji.

CALISIA – INTERNATIONAL 5-0 (3-0)
Bramki: Arek Wałęga 2, Jurek Kociołek 2, Robert Pudełko
Zdecydowana przewaga Calisii. Przy stanie 5-0, po trzech czerwonych kartkach dla International, sędzia przerwał spotkanie, gdyż poczuł się zagrożony.

WINGS – ROYAL/CRACOVIA 2-3 (0-1)
Bramki: Dan Neiconi 2, Adam Rabiański
Pierwsza połowa wyrównana, pod koniec prowadzenie dla Royal/Cracovii uzyskał Adam Rabiański. Po przerwie „wawele’ prowadziły już 3-0, ale zawiodła dyscyplina w obronie i rywale wyciągnęli na 2-3. Końcówka była nerwowa, ale ostatecznie Royal/Cracovii udało się utrzymać zwycięski wynik.

REAL WILMETTE – WISŁA 0-3, walkower
Mający tylko siedmiu zawodników, Real oddał mecz bez gry Wiśle.