Bez zmian w lidze National

Ósma kolejka halowej ligi National nie przyniosła zmian. Liderzy – Albanian Stars i Warta A wygrali swoje spotkania i na szycie nie nastąpiły zmiany – Warta A na drugim miejscu z jednym punktem  straty do lidera. Za tydzień pojedynek prowadzących zespołów da nam odpowiedź, kto w tej chwili jest obecnie lepszy. Kolejny mecz wygrała Wisła, która plasuje się tuż za czołówką. Porażki doznał Czarny Dunajec.

W Major Division nasze zespoły poza najlepszymi. Warta B jest trzecia ze stratą 6 pkt do lidera, Albanii FC; Jagiellonia, która jest  piąta wyprzedza o jeden punkt szósty w tabeli HDS Eagles; nadal bez zdoby-czy punktowej pozostaje Wisła B,  zajmująca ostat-nie miejsce.

Champions Division

CZARNY DUNAJEC – BERBER DSTARS 2-4
.
WISŁA  A – WINGED BULL 4-2 (3-1)
Bramki: Konrad Malinowski 2, Dawid Wiśniewski, Piotr Łagowski.
Mecz pod kontrolą Wisły, która cały czas  prowadziła: 1-0., 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2. Rywale przeprowadzili tylko kilka kontr, z których zdobyli dwie bramki.

WARTA A – FC TRYZUB  9-3 (6-1)
Bramki: Jesus Ochoa 4, Adrian Ortiz 2, Wiliam Butler, Van de La Cruz, Rudolpho Gonzalez
Już w 1 min gry było 1-0 dla Warty. Przy stanie 8-1 piłkarze Warty już zupełnie odpuścili. Na listę strzelców wpisał się nawet bramkarz Rudolpho Gonzalez, który popisał się pięknem uderzeniem niemal z połowy boiska.

Na czele Albanian Stars 19pkt przed Wartą A 18 pkt. Bosnia/Heregowina 17 pkt i Wisla A 15 pkt;…7. Czarny Dunajec 7 pkt

.

CHICAGO BLAST – WISŁA B  6-3 (4-1)
Bramki: Michał Suchy 2, Vasil
Indywidualne błędy spowodowały, że dość szybko Wisła  przegrywała 0-3. Druga połowa już lepsza w wykonaniu młodego zespół Wisły, zakończyła się ona remisem 2-2.,

BOSNIA/HERCEGOWINA – JAGIELLONIA 4-2 (2-0)
Bramki: Robert Ayola, Mateusz Kowalski
Jagiellonia dwukrotnie prowadziła w tym spotkaniu –  kolejno 1-0 i 2-1. I taki wynik utrzymywał się jeszcze na 3 min przed końcem gry.. W ostatnich trzech minutach „jaga” straciła jednak trzy bramki.

URAHAN GC  – HDS EAGLES 7-9 (0-1)
Bramki: Pelgoni 4, Paweł Słąwow 3, Krzysztof Śmierz-chalski , Jonathan.
HDS Eagles prowadził już 7-0, i chyba zbyt wcześnie jego zawodnicy uwierzyli  w wysoką wygraną, bo w drugiej części gry stracili aż 7 bramek. Tym niemniej zwycięstwo nad jednym  z czołowych zespołów Dywizji dobrze rokuje na przyszłość.
.
WARTA B – CHICAGO DYNASTY  4-2 (2-0)
Bramki: Trulijo 2, Alex Gomez 2, Gusani
Pomimo iż Warta B miała tylko dwóch zawodników na zmiany, uporała się z zespołem Dynasty, Prowadziła do przerwy 2-0.  Później  wprawdzie Dynasty wyrównało na 2-2, ale dwie kolejne bramki Trujilio przesądziły o końcowym zwycięstwie Warty.

W tabeli prowadzi Albania FC 22 pkt przed Vikings over-30  29 pkt i Warta B 16 pkt; 5. Jagiellonia 12 pkt; 6. HDS Eagles 11 pkt’ 10. Wisła B 0 pkt