Bez zmian w lidze National

Siódma kolejka halowej ligi National nie przyniosła w zmian. Wygrały dwa nasze zespoły z czołówki –Wisła i Warta, ale wygrał również lider Albanian Stars  z Berber Stars i na czele nic się nie zmieniło. Albanian Stars prowadzą,  wyprzedzając  o trzy punky Wisłę i o cztery punkty Wartę. Odnotować wypada hokejowy rezultat  w meczu Wisły z HDS Eagles, Padło w nim aż 16 bramek. Po raz pierwszy  w tym sezonie zespół HDS Eagles nawiązał walkę. Tym niemniej na razie pozostaje bez punktów.
W First Division prowadzenie utrzymał młody zespół Czarnych Jasło under-18. Pomimo utraty trzech bramek  w ciągu pierwszych sześciu minut, zespół odrobił straty i zanotował zasłużone zwycięstwo. Czarni Jasło wyprzedzają drugi w tabeli CD Taji lepszym bilansem bramek, przy równej ilości zdobytych punktów.
Oto relacje

CZARNY DUNAJEC – WARTA  A  3-5 (0-3)
Bramki: Mario Waksmundzki 2, Mike Kipta  – DeLa Cruz 2, Kemysz Gomez, Leo Acosta, Brandon Loncar
Mecz pod kontrolą Warty. Tylko przy stanie 5-1 po czerwonej kartce  dla Louis Adame Warta przez cztery minuty grała w osłabieniu i w tym okresie Czarny Dunajec po bramkach Mario Waksmundzkiego i Mike Kipty  zmniejszył stratę do Warty do stanu 3-5.

HDS EAGLES – WISŁA 7-9 (2-6)
Bramki: Łukasz Mikołajczak 2, Bert Enema 2, Jimmy Mathiew 2, Damian Zieliński – Marco Alvarez 3, Jorge Alvarez 3, Edi Antal 2, Jim Ceritikos
Aż 16 bramek padło w tym meczu. HDS Eagles zaczął grę mając tylko pięciu zawodników i bramkarza. Zawodnicy drugiej piątki kończyli mecz w innej lidze i dojechali późnej.  Wisła szybko objęła prowadzenie 2-0;  później było nawet 6-1, Wygrana Wisły była niezagrożona,  tylko raz HDS zbliżył się do rywala, uzyskach kontaktową bramkę na 6-7, ale przeważnie wiślacy prowadzili dwoma bramkami. I tak też zakończyło się to „hokejowe spotkanie.’

CHICAGO BLAST FC – WARTA under-23  0-10 (0-4)
Bramki: Brendon Monteon 4, Alex Gomez 2, Angelo  Quanpo, Tamir Mijeshi, Cortiz
Mecz bez historii, bramek mogło paść znacznie więcej

RED DEVILS – CZARNI JASŁO under-18   5-8 (3-4)
Bramki: Konrad Madej 4, Marcin Kieta, Chris Modrzejewski, Adam Bourge, Ben Palie
Kolejny bardzo dobry mecz młodego zespołu  Czarnych Jasło. Pomimo utraty trzech bramek  w ciągu pierwszych sześciu minut, zespół odrobił straty i zanotował zasłużone zwycięstwo.

Relacje przekazali:   Mike Kipta, Maciej Orłowski, Łukasz Szpara, sJoe Teluch, Sławek Tkacz