Bez zmian w lidze National

Nie doszło do zmian po 11-tej kolejce w halowej lidze National. Faworyci wygrali i na czele obu dywizji pozostali dotychczasowi liderzy. Z polonijnych zespołów wygrały: Warta –  lider Champions Division i Wisła A; przegrał Czarny Dunajec. W Major Division  kolejne zwycięstwo HDS Eagles, który już ma lepszy bilans niż na koniec poprzedniego sezonu; nieznaczna, pechowa porażka Jagiellonii i planowa porażka Wisły B z liderem Dywizji. Pojedynek Warty B z Chi-cago Blast został przełożony na następny piąte z uwagi na wyjazd Blast na turniej na Florydzie. Zarówno Warta B, jak i Blast będą musiały w najbliższy piątek rozegrać po dwa spotkania,.

Champions Division
WISŁA  A – REAL MICHOACAN 5-3 (2-0)
Bramki: Alex Lulek 2, Dawid Wiśniewski, Konrad Ma-linowski, Piotr Łagowski
Cały mecz pod kontrolą Wisły, która tylko raz miała chwilę przestoju, gdy ze stanu 2-0 rywale doprowadzili do 2-2. Później jednak nie było wątpliwości, kto jest lepszy. Wiślacy zresztą oszczędzali siły na niedzielny pojedynek w Europa League z Czarnymi Jasło.

VIKINGS – WARTA A 3-6 (1-1)
Bramki: Luis Adame2, Jesus Ochoa 2, De La Cruz, Tadeo Gonzalez
Mecz zaczął się niepomyślnie dla lidera, bowiem Vi-kings długo prowadzili 1-0. Jednak jeszcze przed przerwą De La Cruz wyrównał na 1-1. Później Warta prowadziła 4-1, ale rywale doszli na 4-3. Pięknie popisał się Jesus Ochoa, który w ciągu 15 sekund zdobył dwie bramki, które przesądziły o końcowym sukcesie Warty. Zwycięski zespół miał tylko dwie piątki, w dodatku bez bramkarza. Na szczęście na tej pozycji wystąpił były bramkarz zawodowych Mustangs, który – zwłaszcza w drugiej połowie  – spisywał sie bardzo  dobrze.

ALBANIAN STARS  – CZARNY DUNAJEC 4-0
.
W tabeli na czele bez zmian – prowadzi Warta A 27 pkt przed Bosnią/Hercegowiną 26 pkt i Albanian Stars 25 pkt;… 4. Wisła A 21 pkt; 8. Czarny Dunajec 10 pkt

WARTA B – CHICAGO BLAST – przełożony na naj-bliższy piątek 23 lutego
.
HDS EAGLES – CHICAGO DYNASTY  7- 2 (2-0)
Bramki: Paweł Sławow 3, Jimi 2, Krzysztof Krystopa, Belgo
Bezproblemowe zwycięstwo HDS Eagles, który już poprawił swój ub. roczny rekord – ma na koncie 20 pkt. i trzy mecze do rozegrania, podczas gdy po-przedni sezon w tej lidze zakończył z dorobkiem 19 pkt.

WISŁA  B – ALBANIA FC 1-8 (1-2)
Bramka: Mateusz Pasula
Młody zespół Wisły nie miał szans w spotkaniu z liderem Dywizji, ale w pierwszej połowie walczył dzielnie.. Powadzili nawet 1-0, potem rywale najpierw wyrównali z efektywnie wykonanego  rzutu wolnego, a jeszcze przed przerwa objęli prowadzenie po tym, gdy niepokryty przez wiślaków napastnik wyszedł na pozycję sam na sam..
W drugiej połowie wiślacy już wyraźnie odstawali dod Albanii i w tym okresie stracili sześć bramek.

JAGIELLONIA –  URAHAN FC  3-4 (2-1)
Bramki: Paweł Ściepuk 2, Grzegorz Zimnoch
Jagiellonia zaczęła dobrze, prowadziła już 2-0, póź-niej jednak zaczęli dominować rywale, którzy strzelili cztery bramki, wychodząc na prowadzenie 4-2. „Ja-ga” nie rezygnowała i 50 sek przed końcem Paweł Ściepuk zdobył kontaktową bramkę. Pomimo zdecydowanego ataku zabrakło jednak czasu na wyrównanie.

W tej dywizji prowadzi Albania FC 28 pkt przed Vi-kings over-30  25  pkt; …4. HDS Eagles 20 pkt; 5. Warta B 19 pkt (jeden mecz zaległy); 6. Jagiellonia 16 pktt; 10.Wisła 0 pkt