Bez sensacji…

Bez sensacji przebiegła pierwsza kolejka spotkań grupowych Pucharu Stawski Soccer League na rok 2014. Czarni Jasło gładko pokonali Hetmana, w meczu czołowych zespołów – Jagiellonii i Poloneza padł remis. Pewną  niespodzianką jest jedyne remis Dąbrovii z Igloopolem.
Oto wyniki

Grupa A
JAGIELLONIA – POLONEZ 2-2 (2-)
Bramki: Piotr Sztafa, Rafał Łysek – Sebastian Jarmułą, Alfredo Ramirez
Do przerwy Jagiellona prowadziła 2-0,a le po zmianie str w ciągu trzech minut padły dwie bramki dla Poloneza. Remis sprawiedliwy.
Przykrym zgrzytem było złamanie nogi zawodnikowi Poloneza Grzegorzowi Chmurze. Niejednokrotnie apelowaliśmy o rozsądek i umiar w bezpośrednich starciach. Niestety, apele nie pomagają. To czwarta, poważna kontuzja w zespole Poloneza w tym roku.
Pauzowali – Champions Academy

Grupa B
HETMAN – CZARNI JASAŁO 0-4 (0-2)
Bramki: Łukasz Kluska 2, Adrian Golemo 2
Mecz bez historii, był to najniższy wymiar kary, jaki mógł spotkać Hetmana.

Tak padłą bramka na 2-0 w meczu Czarnych Jasło z Hetmanem. Strzelcem był Łukasz Kluska

Adrian Golemo podwyższył na 3-0… Poniżej dalsze zdjęcia z tego meczu

Zdjęcia – Jacek Jówko

IGLOOPOL – DĄBROVIA 0-0
Pomimo iż Dąbrovia nie miała żadnego zawodnika na zmiany, to była bliżej wygranej. Zaprzepaszczono szereg sytuacji – Bartek Kot nie wykorzystał rzutu karnego, a ponadto Dąbrovia miała na koncie dwie poprzeczki.