Bez niespodzianki.

W  zaległym spotkaniu Major Division ligi National Warta gładko uległa Adrii 0-5, zmniejszając bardzo swoje szanse na awans do play off.

ADRIA – WARTA 5-0 (2-0)
Wynik wskazywałby na wyraźną dominację Adrii, ale tak w istocie nie było. Pierwsze 30 minut bardzo dobre w wykonaniu Warty, jeszcze przed przerwą stracono jednak dwie bramki – pierwsza padła z ewidentnego spalonego , druga po błędzie obrony.
Po przerwie dwa fatalne błędy bramkarza po rzutach rożnych spowodowały utratę dwóch dalszych bramek. Warta w tym okresie miała na koncie poprzeczkę( Armin Music) , a dwukrotnie strzały Giovanni Telo i  Jonathana Hernandeza wybijali obrońcy z linii bramkowej,
W sumie niezły występ Warty, które ma jeszcze do rozegrania dwa spotkania –  w niedzielę b. trudny pojedynek z liderem swojej grupy – Hellenic United Blue, w w przyszłym tygodniu zaległe  spotkanie  z Hellenic United White. Szanse na play off niewielkie – wiele zależy od wyniki niedzielnego meczu Starych Byków.

Galicja lepsza od Chicago Rangers
Galicja – korzystając z przerwy w rozgrywkach swojej ligi – spotkała się w sparingu z Chicago Rangers. Drużyna ta gra o w lidze Premier Soccer League w over-30 Division.  Galicja wygrała 8-2, a   strzelcami bramek byli: Łukasz Otocki, Arek Otocki, Paweł Latasiewicz, Andriej Aftanazin. Dołączył do Galicji Grzegorz Rembisz ,były zawodnik Wisły i Podlasia.