Bez naszych w finale play off NSL

Polonijne zespoły odpadły przed finalem play off ligi National. Wisła i Warta zakończyły start na ćwierćfinałach, Wisłoka, kora bez gry awansowała do półfinału, ale tam nie sprostała zespołowi Vikings.?
Najwcześniej do półfinału  awansowała Wisłoka, która walkowerem wygrała ćwierćfinał z Adrią
W drugim ćwierćfinale Wisła zmierzyła się z Vikings. Pomimo długo utrzymującego się prowadzenia   1-0 (bramka: Kamil Krawiec) lepsi w tym meczu okazali się rywale, który wygrali 3-1
Piątkowy półfinał Warty z Winged Bull został przerwany w 82 min z powodu obustronnej bójki przy stanie 1-1. Rzuty karne egzekwowano dopiero w niedziele, tuż przed półfinałami. Niestety Warta przgrala 7-8 i tym samym odpadła z rywalizacji.

Wyniki ćwierfćfinałów play off ligi National
WISŁOKA – ADRIA 3-0, walkower
VIKINGS – WISŁĄ 3-1
GAZELLE SC – JAMSTAR  6-0

WARTA –  WINGED BULL 1-1, w rzutach karnych 7-8..
Bramka: William Butler
Pomimo gry w osłabieniu przez cała druga połowę (czerwona kartka dla Diego Gonzaleza), Warta była bliższa wygranej. Jak nam powiedział prezes  klubu  Joe Teluch. to Wiinged Bull rozpoczął bijatykę, do której włączyli się piłkarze Warty..

Półfinał play off

VIKINGS – WISŁOKA 1-0 (1-0)
Jedyna braka padła w 20 min – w zamieszaniu pod-bramkowym, w końcu  z 11 metrów uderzył  w długi róg zawodnik Vikings .Spotkanie było wyrównane, Wisłoka miała kilka okazji do zdobycia bramki, dwóch takich nie wykorzystał Łukasz Borys. Zespół został wzmocniony bramkarzem Dominikiem Pietuchem i Łukaszem Bory-sem. Zabrakło natomiast posiłków z Eagles.