Awans Błyskawicy i Tarnovii

Zakończyły się rozgrywki grupowe w Pucharze Premier Soccer League. Oba nasze zespoły – Błyskawica w Open Tournament (drużyny z Major i First Division) oraz Tarnovia w over-30 Division awansowały do dalszego etapu Pucharu. Kolejne gry już w najbliższą sobotę i niedzielę.
Oto szczgóły

Open Tournament
BŁYSKAWICA – ARLLINGTON ACES WHITE 3-0, walkower
Niestety przeciwnik nie stawił się do gry. Szkoda, bo Błyskawica liczyła, że wygra wysoko  z tym słabym rywalem i znaczne poprawi swój bilans bramkowy, by awansować do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca.
Jak się jednak okazało – było to niepotrzebne, gdyż,m bo prowadzący w tabeli Pirin przegrał z Chicago Celtic aż 0-4 i w tej sytuacji Błyskawica zakończyła rozgrywki na pierwszym miejscu, W ćwierćfinale spotka się z drugim zespołem grupy D –  – International SC lub Shogun Wind

Bramki: Łukasz Zieliński, Sławek Strzesak
Mecz został przerwany w drugiej połowie, gdy Pampas otrzymał aż cztery czerwone kartki. Doszło do bójki zawodników Pampas, którzy zaatakowali sędziego. Interweniowała policja, a jeden z zawodników Pampas w kajdankach został zabrany przez policję.
Tarnovia awansowała z pierwszego miejsca do półfinałów, gdzie spotka się ze zwycięzcą grupy B – Balkanem, który pokonał Torino 2-0.
W drugim meczu grupy C,  w której grała Tranovia: St. Charles Celtics – Shodun 1-1.