A teraz finały…

W najbliższą niedzielę finały w halowej Europa Soccer League. Nas najbardziej interesuje finał o I miejsce w Major Division, czyli o tytuł mistrza Ligi pomiędzy Sockers FC 19 Academy i Wisłoką. Przeciwnik naszego zespołu uchodzi za najlepszy rocznik akademii piłkarskich w stanie Illinois oraz jeden z najlepszych w USA.
– W takich chwilach jeszcze bardziej potrzebujemy wsparcia kibiców, którzy mogą ponieść podopiecznych Wojciecha Piotrowskiego oraz Sławomira Borka do wygranej – pisze prezes Wisłoki Marek Raś, – Nasi piłkarze powalczą z faworytem o korzystny rezultat w tym spotkaniu.
To spotkanie rozegrane zostanie w hali w Palatine o godz. 2 p.m.
Kolejny polonijny zespół AAc Eagles spotka się w meczu o 7 miejsce z United Serbs, (godz. 11.45 a/m.); w walce o 9 miejsce Czarni Jasło zmierzą się ze Schwaben o godz. 12.30 p.m. i na koniec w meczu o 11 miejsce Błyskawica z ALbanian Stars o godz. 5.45 p.m.
W First Division zwycięzca Grupy A Jagiellonia w meczu o tytuł mistrza tej dywizji zagra o godz.12.30 p.m. zespołem FC Stars, który wygrał Grupę B. W pojedynku o 3 miejsce wystąpi Błyskawica over-30 przeciwko Jahbat Select o godz. 2.45 p.m. , a w meczach o dalsze lokaty pokażą się Unia Chicago i Wisła B…